Komplexní zpracování plechu pomocí CNC technologií

Nabídka práce

LASER-TECH, spol s r.o. se sídlem v Olomouci, zaměřená na laserové řezání plechu a navazující dokončovací operace, s 25 letou tradicí, hledá pracovníka na pozici:

Dělník - laserového popisovacího stroje

Co budete dělat?

• práce ve dvousměnném pracovním režimu
• obsluha popisovacího stroje
• práce je vhodná pro muže

Očekáváme:

• min výuční list, SŠ strojírenského typu výhodou
• schopnost čtení tech. dokumentace
• spolehlivost, odpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

• mzda vč. prémií a příplatků od 20 000,- Kč
 proplácení přesčasů
• dotované stravné
• 13. plat
• benefit na podporu zdraví, kultury a sportu až 6 tis/rok, 13. plat, sick days, příspěvky na dovolenou, penzijní připojištění,  aj.
• nástup možný ihned

Dělník - obsluha ohraňovacího lisu

• práce ve třísměnném pracovním režimu
• ohýbání výpalků dle technické dokumentace
• počítání rozvinutých tvarů výrobků

Očekáváme:

• SŠ strojírenského typu, schopnost čtení tech. dokumentace

Nabízíme:

• mzda od 20 000,- Kč + veškeré příplatky
dotované stravné
• 13. plat

Obchodní zástupce

Náplň práce:

• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a nových klientů
• udržování a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky
•  příprava kompletních podkladů pro obchodní jednání
• řízení a realizace jednání se zákazníky
• úzká spolupráce s obchodním oddělením a ostatními kancelářemi společnosti
• pravidelný reporting a administrativní činnost

Očekáváme:

• vyjednávací schopnosti a obchodní talent
•  praxe na pozici obchodního zástupce výhodou
• SŠ/VŠ  strojírenského nebo technického typu
• znalost Aj/Nj na komunikativní úrovni
•  řidičský průkaz sk. B
• prezentační a komunikační dovednosti
• samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • • práci v úspěšné české firmě s dlouholetou tradicí
  • • dobré finanční ohodnocení
  • • obchodní provize ze získaných zakázek
  • • 13. plat jako roční bonus ke mzdě
  • • služební automobil k dispozici, mobilní telefon, notebook
  • • dotované stravné
  • • benefit na podporu zdraví, kultury a sportu formou cafeterie  až 6 tis/rok
  • • sick days, příspěvky na penzijní připojištění aj.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na kubacakova@laser-tech.cz nebo volejte na telefon: +420 585 208 849

LASER-TECH, spol. s r.o., Vejdovského 1102/4a, 772 11 Olomouc, Česká republika

Tel.: +420 585 208 830, +420 585 225 361, Fax: +420 585 225 360, E-mail: