Komplexní zpracování plechu pomocí CNC technologií

Nabídka práce

LASER-TECH, spol s r.o. se sídlem v Olomouci, zaměřená na laserové řezání plechu a navazující dokončovací operace, s 25 letou tradicí, hledá pracovníka na pozici:

Dělník - obsluha ohraňovacího lisu

Co budete dělat?

• práce ve třísměnném pracovním režimu
• ohýbání výpalků dle technické dokumentace
• počítání rozvinutých tvarů výrobků
• práce je vhodná pro muže

Očekáváme:

• SŠ strojírenského typu, schopnost čtení tech. dokumentace
• spolehlivost, odpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

• mzda od 20 000,- Kč + veškeré příplatky
 příspěvek na stravování
• benefit na podporu zdraví, kultury a sportu až 6 tis/rok, 13. plat, sick days aj.
• nástup možný ihned

Dělník pro dokončovací operace

• práce v jednosměnném pracovním režimu
• obsluha vrtaček, závitování, lisování

Očekáváme:

• ZŠ, SŠ, , schopnost čtení tech. dokumentace

Nabízíme:

  • • mzda od 18 000,- Kč
  • • příspěvek na stravování
  • • benefit na podporu zdraví, kultury a sportu až 6 tis/rok, 13. plat, sick days aj.
  • • nástup možný dle domluvy

Obchodně-technický referent

Náplň práce:

• péče o zákazníky
• zpracování poptávek, tvorba nabídek,příjem a zpracování objednávek, vyjasnění technických a výrobních parametrů
•  cenová kalkulace
• technická příprava výroby

Očekáváme:

• SŠ/VŠ  strojírenského nebo technického směru
• základní znalost Aj/Nj
• znalost práce na PC - MS Office
•  řidičský průkaz sk. B
• praxe ve strojírenství výhodou

Nabízíme:

  • • mzda od 20 000,- Kč + až 50% prémie
  • • dotované stravné
  • • 13. plat
  • • benefit na podporu zdraví, kultury a sportu formou cafeterie  až 6 tis/rok, sick       days aj.
  • • nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete Váš životopis na kubacakova@laser-tech.cz nebo volejte na telefon: +420 585 208 849

LASER-TECH, spol. s r.o., Vejdovského 1102/4a, 772 11 Olomouc, Česká republika

Tel.: +420 585 208 830, +420 585 225 361, Fax: +420 585 225 360, E-mail: