Komplexní zpracování plechu pomocí CNC technologií

Nabídka práce

LASER-TECH, spol s r.o. se sídlem v Olomouci, zaměřená na laserové řezání plechu a navazující dokončovací operace, s 27 letou tradicí, hledá pracovníka na pozici:

Dělník - obsluha CNC laseru

Co budete dělat?

  • • práce v nepřetržitém pracovním režimu
  • • obsluha CNC laseru TRUMPF
  • • navážení materiálu, nakládání hotových výrobků, odvážení odpadu, vyplňování časových karet
  • • práce je vhodná pro muže

Očekáváme:

  • min výuční list, SŠ strojírenského typu výhodou
  • schopnost čtení tech. dokumentace
  • řidičské oprávnění sk. B
  • oprávnění k obsluze VZV a jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • • spolehlivost, odpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • nástupní mzdu vč. prémií a příplatků od 26 000 Kč, po zaškolení od 30 000 Kč
  • proplácení přesčasů
  • dotované stravné
  • 13. plat
  • benefit pro podporu zdraví, kultury a sportu formou cafeterie až 6 tis/rok,  sick days, příspěvky na dovolenou, penzijní připojištění aj.
  • •  nástup možný ihned

Skladník, expedient

• práce v jednosměnném pracovním režimu
• balení výrobků a jejich příprava na  expedici, výstupní kontrola
• práce je vhodná pouze pro muže

Očekáváme:

• průkaz VZV, řidičské oprávnění sk. B
• spolehlivost, odpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

• příspěvek na stravování
• příspěvek na sport, zdraví a kulturu
• nástup možný ihned

Operátor vertikálního CNC obráběcího centra

  • práce v jednosměnném pracovním režimu
  • tvorba CNC programů  v řídícím systému Siemens
  • výběr vhodných nástrojů s ohledem na výrobu
  • práce je vhodná pro muže

Očekáváme:

  • SŠ strojírenského či technického směru
  • schopnost čtení techn. dokumentace
  • zkušenost s programováním a seřizováním CNC obráběcího stroje výhodou
  • spolehlivost, odpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • mzdu vč. pohyblivých složek po zaškolení od 30 000 Kč
  • zvýšené příplatky za přesčasy

nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete Váš životopis na kubacakova@laser-tech.cz nebo volejte na telefon: +420 585 208 849

LASER-TECH, spol. s r.o., Vejdovského 1102/4a, 772 11 Olomouc, Česká republika

Tel.: +420 585 208 830, +420 585 225 361, Fax: +420 585 225 360, E-mail: