Komplexní zpracování plechu pomocí CNC technologií

Nabídka práce

Společnost LASER-TECH, spol. s r.o. se sídlem v Olomouci, zaměřená na komplexní zpracování plechu s téměř 30-letou tradicí, průběžně obsazuje volná pracovní místa. V případě zájmu o pracovní místo nás kontaktujte.

Nyní volné pozice:

Skladník, expedient

  • Co budete dělat?
• pracovat v jednosměnném pracovním režimu
• naskladňovat materiál a výrobky pomocí vysokozdvižného vozíku a paletovacího vozíku
• balit výrobky a provádět jejich výstupní kontrolu

  • Co od Vás očekáváme?
  • • znalost značení plechů
  • • průkaz VZV (manipulace s rozměrnými břemeny), řidičské oprávnění sk. B
  • • spolehlivost, odpovědnost a samostatnost
  • Co Vám nabízíme?
  • • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 16 000,- Kč
  • • mzdu od 23 000,- Kč dle zkušeností
  • • dotované stravné
  • • 13. plat
  • •  benefit pro podporu zdraví, kultury a sportu formou cafeterie až 6 tis/rok
  • • sick  days, příspěvky na dovolenou a penzijní připojištění

Dělník - obsluha ohraňovacího lisu

Co budete dělat?

• pracovat ve třísměnném pracovním režimu
• ohraňovat výpalků dle technické dokumentace
• počítat í rozvinuté tvary výrobků

Očekáváme:

SŠ strojírenského typu nebo vyučen, schopnost čtení tech. dokumentace
• spolehlivost, odpovědnost a samostatnost

Nabízíme

• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 16 000,- Kč
• mzdu od 27000,- Kč dle zkušeností
• dotované stravné
• 13. plat
•  benefit na podporu zdraví, kultury a sportu formou cafeterie až 6 tis/rok
• sick  days, příspěvky na dovolenou a penzijní připojištění

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOMLUVY

  • @životopis prosím na: kubacakova@laser-tech.cz

LASER-TECH, spol. s r.o., Vejdovského 1102/4a, 779 00 Olomouc, Česká republika

Tel.: +420 585 208 830, +420 585 225 361, Fax: +420 585 225 360, E-mail: