Komplexní zpracování plechu pomocí CNC technologií

Nabídka práce

LASER-TECH, spol s r.o. se sídlem v Olomouci, zaměřená na laserové řezání plechu a navazující dokončovací operace, s téměř 30-letou tradicí, hledá pracovníka na pozici:

    Skladník, expedient

    Co budete dělat?

    • práce v jednosměnném pracovním režimu
    • balení výrobků a jejich příprava na  expedici, výstupní kontrola
    • práce je vhodná pouze pro muže

    Očekáváme:

    • průkaz VZV, řidičské oprávnění sk. B
    • spolehlivost, odpovědnost a samostatnost

    Nabízíme:

  • • odpovídající finanční ohodnocení
  • • dotované stravné
  • • 13. plat
  • •  benefit pro podporu zdraví, kultury a sportu formou cafeterie až 6 tis/rok
  • • sick  days, příspěvky na dovolenou a penzijní připojištění
  • nástup možný ihned
    • Svářeč

    • • práce v jednosměnném pracovním režimu
    • • sváření menších dílců dle výkresové dokumentace metodou CO2
    • Očekáváme:

  • • svářečský průkaz CO2
  • • spolehlivost, odpovědnost a samostatnost
    • Nabízíme:

V případě zájmu o zařazení do výběrového řízení zašlete Váš životopis na kubacakova@laser-tech.cz nebo volejte na telefon: +420 585 208 849

LASER-TECH, spol. s r.o., Vejdovského 1102/4a, 772 11 Olomouc, Česká republika

Tel.: +420 585 208 830, +420 585 225 361, Fax: +420 585 225 360, E-mail: